Skip to content

Jutud rohelises stuudios

Jutud rohelises stuudios on taskuhääling, mille saatejuhiks on Karl Kirt. Taskuhäälingus saavad sõna Tõrva piirkonna inimesed, kellega räägitakse nende elust, tegemistest, mõtetest ja paljust muust. Vestlused salvestatakse Tõrva Raadio esimeses stuudios, mille seinad on rohelist värvi.

Jutud rohelises stuudios viiendas osas on külas väga mitmekülgne tõrvakas Sigrid Soomre. Saates tuleb juttu filmimaailmast, modellindusest, jooksmisest, reisimisest ja väga paljust muust. Sigrid on elanud nii Ameerikas, Saksamaal, Hispaanias ning muidugi Eestis. Üks tema lemmikpaikasid on Tõrva, kus saab mõnusalt akusid laadida.

Jutud rohelises stuudios neljandas osas on külas Tõrva Avatud Noortekeskuse juhataja Madis Mumm, kellega räägime räpist, metsandusest, asendusteenistustest, keskkonnast, noorsootööst, oma maja renoveerimisest ja ekstreemspordist.

Ivi Tigane on Valgamaal ennekõike tuntud haridusinimesena, kuid tema elus on olnud väga värvikaid seiku, põnevaid reise ja palju sportimist. Ivi on peale Austraalias käiku sisse end sättinud Tõrva valda ja töötab praegu Keeni Põhikoolis õppealajuhatajana.

Jutud rohelises stuudios teiseks saatekülaliseks on tõrvakas Triin Pärn, kes on õppinud noorsootööd, elanud Inglismaal, töötanud tugiisikuna ning läbi erinevate teadlike otsusteni jõudnud Tõrva, kus ta praegu veab eest joogatunde. Triinu põnevast elust, õigest toitumisest, eesmärkide saavutamisest ja enesekuulamisest ning paljust muust tuleb juttu tunnises saates!

Head kuulamist!

 

————————–

Esimene saatekülaline on tõrvakas Hardo Adamson, kes on EMTA lavakunstikooli näitleja eriala tudeng, Panso preemia laureaat. Hardoga räägime sellest, kuidas temast sai näitleja eriala tudeng, kes teda selles on aidanud ja kas näitlejana üldse Eestis võimalik ühel noorel tulevikus tööd on võimalik leida!